понеделник, 30. март 2020. Вести денес: 79
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Твитови

Лиле штотуку го погреба Зaeв за Рекет!

Лиле штотуку го погреба Зaeв за Рекет!

Твит: Пуштањето од притвор на Камчев и Мијалков е точно кога се носат уставните измени за промена на името. Тоа се тие “важни процеси” за државата. Лиле штотуку го погреба Зaeв за Рекет. Уште да каже за Вибер пораката од Катица по гласањето во Собрание и Заев право да се носи во Апс.