понеделник, 25. мај 2020. Вести денес: 102
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Твитови

„Леле луѓе ако победиме“- еве каде ќе организираме Евровизија и каде ќе ја пречекаме Тамара (ХИТ ТВИТОВИ)

„Леле луѓе ако победиме“- еве каде ќе организираме Евровизија и каде ќе ја пречекаме Тамара (ХИТ ТВИТОВИ)

Коронавирус