вторник, 11. мај 2021. Вести денес: 60
Во живо

ВО ЖИВО: Две прес – конференции на ВМРО-ДПМНЕ

home Твитови

Ладен туш за Заев и Тевдовски од ДЗС

Ладен туш за Заев и Тевдовски од ДЗС

Ви текнува Тевдовски како држеше прес дека просечната плата надминала 24.025 денари.
Епа, просечната плата во февруари изнесува 23.158 денари.
Тоа е кога се заебаваш со статистика, а не реален живот.

Коронавирус