сабота, 24. август 2019. Вести денес: 60
home Твитови

Квантиниот скок со прелапнување на големиот заб

Квантиниот скок со прелапнување на големиот заб

Квантиниот скок, ако сакаме да го почувствува и економијата и бизнисот и граѓаните, мора да биде со ова, буквално, прелапнување на големиот заб и полноправното членство во НАТО и ЕУ, рече премиерот Зоран Заев.

Видеото можете да го погледнете ТУКА