вторник, 13. септември 2022. Вести денес: 35
home Твитови

Костадинов: Партнерот на Мицкоски, Јанез Јанша пуштил нонпејпер за поделба на Северна Македонија

Костадинов: Партнерот на Мицкоски, Јанез Јанша пуштил нонпејпер за поделба на Северна Македонија

Партнерот на Мицкоски, Јанез Јанша пуштил нонпејпер за поделба на Северна Македонија.

Затоа го бојкотираше ДПМНЕ референдумот, се согласуваат со ставовите на Јанша?

Бруки!

Коронавирус