вторник, 2. јуни 2020. Вести денес: 161
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Твитови

Кој ја уби вистината и правдата?

Кој ја уби вистината и правдата?

Коронавирус