сабота, 20. октомври 2018. Вести денес: 76
home Твитови

Kога политичари зборуваат за себе во трето лице (ВИДЕО)

Kога политичари зборуваат за себе во трето лице (ВИДЕО)

Секогаш ми е симпатично кога политичари зборуваат за себе во трето лице.