четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 228
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Твитови

„Ќе ни ја дадат Евровизија поради…“- твитерџиите открија што е договорено со Преспанскиот Договор (УРНЕБЕСНО)

„Ќе ни ја дадат Евровизија поради…“- твитерџиите открија што е договорено со Преспанскиот Договор (УРНЕБЕСНО)

 

Парламентарни избори 2020