петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 151
home Твитови

Кандидатот на СДСМ за градоначалник на Битола ќе сработува или ќе ЗАРАБОТУВА?!

Кандидатот на СДСМ за градоначалник на Битола ќе сработува или ќе ЗАРАБОТУВА?!

Да заработиме бе братче.Има се, може се!
Кандидатот на СДС од Битола