вторник, 28. септември 2021. Вести денес: 99
Во живо

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Вевчани

home Твитови

Изрека од Јозеф Сталин која ќе ве потсети на на вчерашните нерегуларности на парламентарните избори (ФОТО)

Изрека од Јозеф Сталин која ќе ве потсети на на вчерашните нерегуларности на парламентарните избори (ФОТО)

Изврека од еден од најпознатите диктратори на Русија, Јозеф Сталин ќе ве потсети на нерегуларностите од вчерашните Парламентарни избори.

Откако беше хакната страната на Државната изборна комисија се испомешаа гласовите, па затоа денес имаме одново рачно пребројување на гласовите.

– Не е важно кој гласа, туку кој ги брои гласовите, рекол Јозеф Сталин.

Коронавирус