сабота, 25. март 2023. Вести денес: 85
home Твитови

ИСТО КАКО ДА ЈА НЕМА: Не само авионите за комарци, цела влада е нечујна

ИСТО КАКО ДА ЈА НЕМА: Не само авионите за комарци, цела влада е нечујна

Не само авионите за комарци, цела е нечујна. Исто ко да ја нема.

loading...