сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 77
home Твитови

Интересни твитови за натпреварот Македонија- Данска

Интересни твитови за натпреварот Македонија- Данска

Македонските твитерџии денеска немаа голема инспирација, како вчера, за пишување твитови со хаштагот #макракомет и #ЕП2018, но сепак се забавни.

Ова се дел од денешните твитови.

Коронавирус