среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 141
home Твитови

Имаме ли ние ДНО?

Имаме ли ние ДНО?

Домот за деца без родители “25-ти Мај” е ЦЕНТАР ЗА РЕГРУТАЦИЈА НА ПРОСТИТУЦИЈА и злоупотреба на деца, место каде што едно дете може да биде злоупотребувано и силувано 9 пати и никој да не превземе одговорност. Имаме ли ние ДНО?

Локални избори 2021