вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 15
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Твитови

И Ким Јонг Ун почна да му завидува на господинот @Zoran_Zaev со неговото владеење на демократијата

И Ким Јонг Ун почна да му завидува на господинот @Zoran_Zaev со неговото владеење на демократијата

Пресуда од три години за статус на фб, сега кривична пријава за друго лице за коментар, а пред некоја година се ослободивме од #режим! 😐😕
И Ким Јонг Ун почна да му завидува на господинот
@Zoran_Zaev
со неговото владеење на демократијата!

 

Парламентарни избори 2020