понеделник, 17. јуни 2019. Вести денес: 80
home Твитови

Хит на социјалните мрежи: Вака Шилегов известува за мерките за загадениот воздух (ФОТО)

Хит на социјалните мрежи: Вака Шилегов известува за мерките за загадениот воздух (ФОТО)

На социјалните мрежи со оглед на маглата и загадениот воздух кои деновиве го голтаат Скопје, се појави фотографија со Шилегов за тоа како известува за загадениот воздух и стана хит, погледнете.