сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 131
home Твитови

Голем ден за земјава

Голем ден за земјава

„Двајца градоначалници, портпарол, ливче, изјава, дупка, лопата, дрво.. голем ден за земјава“.

Коронавирус