недела, 5. април 2020. Вести денес: 103
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Твитови

Гоце Делчев опколен од аскерот: Како добро би ни дошла воздушна поддршка од НАТО во ситуацијава!

Гоце Делчев опколен од аскерот: Како добро би ни дошла воздушна поддршка од НАТО во ситуацијава!

ФБ статус на Ивор Мицковски:

Заев: Убеден сум дека Делчев е горд на нашето остварување кога ја направивме нашата земја членка на НАТО.
Како не, познат бил по своите проатлантски заложби.
Дури во една прилика, опколен од аскерот има кажано: „Како добро би ни дошла воздушна поддршка од НАТО во ситуацијава“.

Коронавирус