понеделник, 17. јуни 2019. Вести денес: 20
home Твитови

Ѓорчев: Овие се утепаа од ЛАЖЕЊЕ и ВЕТУВАЊА

Ѓорчев: Овие се утепаа од ЛАЖЕЊЕ и ВЕТУВАЊА

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Влатко Ѓорчев, на својот Твитер профил пишува:

Овие се утепаа од ЛАЖЕЊЕ и ВЕТУВАЊА.

Страница 125 од програмата на СДСМ:

-Студентски ГРАД во Скопје на 2 локации

-Кино и фитнес сала за студентите

-НОВА зграда и НОВ ресторан

-Нови кампуси во Битола, Штип и Тетово Реализација-НУЛА!

Младите ги гласаа, сега ги извисија. Оставка!