недела, 5. јули 2020. Вести денес: 139
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Твитови

ФОТО: Претседателот кој се радуваше на салфетката

ФОТО: Претседателот кој се радуваше на салфетката

Претседателот кој се радуваше на салфетката.

Парламентарни избори 2020