сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 54
home Твитови

ФОТО: Од рубриката Шилегов градителот

ФОТО: Од рубриката Шилегов градителот

Во рамки на Факултетот за ликовни уметности-Скопје, во објектот Сули Ан во Старата скопска чаршија, деновиве, беа поставени десетина паркинг држачи за велосипеди.

Коронавирус