среда, 16. октомври 2019. Вести денес: 55
home Твитови

ФОТО: Не можеш да уништиш нешто што не умира!!!

ФОТО: Не можеш да уништиш нешто што не умира!!!

Одбраа публика за натпреварот со Грција, забранија знамиња од Кутлеш, забранија навивачки групи и пак ечи „едно име имаме“ и „никогап Северна“. Не можеш да уништиш нешто што не умира… #пиреј