вторник, 26. мај 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Твитови

ФОТО: На Прав Пат: Ветено Исполнето, Првата Генерација Пилоти од Арачиново

ФОТО: На Прав Пат: Ветено Исполнето, Првата Генерација Пилоти од Арачиново

Првата генерација пилоти од Арачиново. Ветено, исполнето.

 

Коронавирус