сабота, 15. декември 2018. Вести денес: 59
home Твитови

ФОТО: Ќе ги гушка ли некој овие дрва? Или ова се дрва терористи

ФОТО: Ќе ги гушка ли некој овие дрва? Или ова се дрва терористи

Ќе ги гушка ли некој овие дрва? Или ова се дрва терористи.