четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 89
МЕГА БОМБА

АУДИО: Заев вели дека се договарал со Мијалков и знаел дека Шилегов бил криминоген

home Твитови

ФОТО: Холандски туристи нападнале охриѓанец, еве зошто

ФОТО: Холандски туристи нападнале охриѓанец, еве зошто

Холандски туристи претепале охриѓанец, еве зошто!!!

Парламентарни избори 2020