четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 5
МЕГА БОМБА

ВИДЕО: Тежок меѓународен блам на Заев, лажеа дека спречиле хибриден напад, а Заев пред пранкери го напаѓа Макрон, затвора аеродром, ќе населува мигранти

home Твитови

ФОТО: Еве зошто папата не му дозволи на Заев да му ја бакне раката

ФОТО: Еве зошто папата не му дозволи на Заев да му ја бакне раката

Еве зошто папата не му дозволи на Заев да му ја бакне раката…

Парламентарни избори 2020