вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 13
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Твитови

ФОТО: //// е се што имаме

ФОТО: //// е се што имаме

//// е се што имаме.

Парламентарни избори 2020