недела, 20. јуни 2021. Вести денес: 99
home Твитови

„Филипче ти кажав еднаш, ќе ти кажам пак, со полицискиот час по 22 часот ќе спречиш само една работа на Водно“ (ФОТО)

„Филипче ти кажав еднаш, ќе ти кажам пак, со полицискиот час по 22 часот ќе спречиш само една работа на Водно“ (ФОТО)

Ти кажав еднаш, ќе ти кажам пак. Со оваа мерка ќе спречиш само секс на Водно, ништо повеќе.

ЕУРО 2020

Македонија