среда, 19. декември 2018. Вести денес: 105
home Твитови

Факти за договорот- НОВ ИДЕНТИТЕТ

Факти за договорот- НОВ ИДЕНТИТЕТ

Со новиот договор немаш веќе Македонци, туку имаш граѓани на Република Северна Македонија и тоа во никој случај не е јакнење на идентитет, туку е нов идентитет.