среда, 8. јули 2020. Вести денес: 85
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Твитови

Ерол Фетиов, главен за купување на гласови во струмичко, јавно си се фалел со парите што ги добивал од Вице

Ерол Фетиов, главен за купување на гласови во струмичко, јавно си се фалел со парите што ги добивал од Вице

Твит: Ерол Фетиов, главен за купување на гласови во струмичко, јавно си се фалел со парите што ги добивал од Вице!

Парламентарни избори 2020