сабота, 19. октомври 2019. Вести денес: 10
home Твитови

Епа, од самите нас зависи!

Епа, од самите нас зависи!

Имаме шанса за прв пат да избереме Претседател на #Македонија без договор и концесии од Албанците!
Буквално е СДСМ + ДУИ + ДПА + Алтернатива + Алијанса и Беса (во вториов круг) од една страна а @VMRO_DPMNE
и @gogamkd
од друга страна!
Епа, од самите нас зависи.