среда, 28. октомври 2020. Вести денес: 99
home Твитови

Ем поскапи, ем двојазични: Од декември цигарите ќе добијат нова цена и нов изглед- добра причина да ги оставите зарем не?!

Ем поскапи, ем двојазични: Од декември цигарите ќе добијат нова цена и нов изглед- добра причина да ги оставите зарем не?!

Коронавирус