четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 7
МЕГА БОМБА

ВИДЕО: Тежок меѓународен блам на Заев, лажеа дека спречиле хибриден напад, а Заев пред пранкери го напаѓа Макрон, затвора аеродром, ќе населува мигранти

home Твитови

Едноставно блескаме: Вака изгледаат условите за работа во една текстилна фабрика во Штип (ФОТО)

Едноставно блескаме: Вака изгледаат условите за работа во една текстилна фабрика во Штип (ФОТО)

Парламентарни избори 2020