понеделник, 26. август 2019. Вести денес: 0
home Твитови

Др. Арсланагиќ го дијагностицира „киднапирањето“ на Груевски

Др. Арсланагиќ го дијагностицира „киднапирањето“ на Груевски

Тезата на премиерот Зоран Заев дека експремиерот Никола Груевски можеби бил киднапиран измами реакција од Твитер-профилот „Др Арсланагиќ“