вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 0
home Твитови

ДОЈДЕ ЖИВОТОТ: Македонија и официјално во рецесија

ДОЈДЕ ЖИВОТОТ: Македонија и официјално во рецесија

Официјално сме во рецесија Македонија доживеа раст (пад) на БДП од минус пола процент.
Дојде животот.

Коронавирус