петок, 31. март 2023. Вести денес: 136
home Твитови

Додека Спасовски спроведува акција против мотоциклисти во Скопје, Заев вози БМВ без заштитна кацига (ВИДЕО)

Додека Спасовски спроведува акција против мотоциклисти во Скопје, Заев вози БМВ без заштитна кацига (ВИДЕО)

И додека
@o_spasovski
спроведува акција против мотоциклисти во Скопје, неговиот газда
@Zoran_Zaev
вози БЕЕМВЕ без заштитна кацига Right pointing backhand index тоа е тоа КУРЧЕЊЕ, коор му е држава му е