четврток, 5. август 2021. Вести денес: 172
Вонредна вест

ЦРНА СТАТИСТИКА ВО МАКЕДОНИЈА: Од коронавирус починаа 4 лица, 219 новозаразени

home Твитови

Ден после изборите треба да се затворат границите за да не избега Јоци

Ден после изборите треба да се затворат границите за да не избега Јоци

Ден после изборите треба да се затворат границите за да не избега Јоци…

Коронавирус