четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 124
home Твитови

Дали во 2008 некој ја обвини Шекеринска дека е антизападна креација, за нејзиниот став “неприфатлива е промената на Уставното име за влез во НАТО”?

Дали во 2008 некој ја обвини Шекеринска дека е антизападна креација, за нејзиниот став “неприфатлива е промената на Уставното име за влез во НАТО”?

Коронавирус