четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 5
МЕГА БОМБА

ВИДЕО: Тежок меѓународен блам на Заев, лажеа дека спречиле хибриден напад, а Заев пред пранкери го напаѓа Макрон, затвора аеродром, ќе населува мигранти

home Твитови

Дац направен ,,метла” во скопска кафеана!

Дац направен ,,метла” во скопска кафеана!

Парламентарни избори 2020