недела, 5. јули 2020. Вести денес: 139
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Твитови

Да смениш име, а да не добиеш датум значи дека целата политичка стратегија ти е урната

Да смениш име, а да не добиеш датум значи дека целата политичка стратегија ти е урната

Да смениш име, а да не добиеш датум значи дека целата политичка стратегија ти е урната…
Не една препорака, десет да се во една година се малку да исперат погрешна проценка…

Парламентарни избори 2020