петок, 4. декември 2020. Вести денес: 96
Во живо

ВМРО-ДПМНЕ денес со блокада во Скопје и со протест во 20 градови, оставка на Заев веднаш!

home Твитови

Да не беше Коце, катна гаража немаше да знаете како изгледа, ама Петре ќе менувал имиња

Да не беше Коце, катна гаража немаше да знаете како изгледа, ама Петре ќе менувал имиња

Коронавирус