вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 182
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Твитови

Цветанова: Да не биде дека не ви кажале, не сте знаеле

Цветанова: Да не биде дека не ви кажале, не сте знаеле

Парламентарни избори 2020