четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 1
МЕГА БОМБА

ВИДЕО: Тежок меѓународен блам на Заев, лажеа дека спречиле хибриден напад, а Заев пред пранкери го напаѓа Макрон, затвора аеродром, ќе населува мигранти

home Твитови

Цензус ќе има: Сега и официјално бојкотот е глас за Стево

Цензус ќе има: Сега и официјално бојкотот е глас за Стево

Излезеност до 15 часот: 30,13% ЦЕНЗУС ЌЕ ИМА, сакале или не. Изборот е кој ќе победи, Стево или Гордана. Сега и официјално бојкотот е глас за Стево!

Парламентарни избори 2020