петок, 19. април 2019. Вести денес: 121
Во живо

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Штип во 20:30 часот

home Твитови

Антонио Милошоски твитна за актуелните случувања

Антонио Милошоски твитна за актуелните случувања

Пратеникот Антонио Милошоски на твитер напиша статус за актуелните случивања во државата: