четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 1
МЕГА БОМБА

ВИДЕО: Тежок меѓународен блам на Заев, лажеа дека спречиле хибриден напад, а Заев пред пранкери го напаѓа Макрон, затвора аеродром, ќе населува мигранти

home Твитови

Ако треба и автогол ќе се дава, штом премиерот така решил да биде

Ако треба и автогол ќе се дава, штом премиерот така решил да биде

Абе ако треба и автогол ќе се дава!!! Штом премиеро така решил така ке биде!!! А посебно ако се игра во Струмица!! Ова многу на високо ниво почна да се одлучува кој останува во прва лига!

Парламентарни избори 2020