сабота, 19. септември 2020. Вести денес: 0
home Твитови

„Ако Теута биде претседателски кандидат, цело Тетово ќе гласа за неа само за да не биде веќе градоначалник“

„Ако Теута биде претседателски кандидат, цело Тетово ќе гласа за неа само за да не биде веќе градоначалник“

„Ако Теута Арифи биде претседателски кандидат цело Тетово ќе гласа за неа само за да не биде веќе градоначалник“.

Коронавирус