зумбул ага

Пронајдени се 3 резултати на тема „зумбул ага“
Познати

Сите го знаете како Зумбул-ага од „Величенствениот“: Кога ќе ги видите неговите најнови објави нема да верувате дека е тој (ФОТО)

Улогата на Зумбул- ага во турската хит серија „Величенствениот“ е како лична карта за Селим Бајрактар. Сепак, засенет од нејзината...
Познати

ФОТО: Нема да им поверувате на сопствените очите: Откачениот Зумбул – ага во вистинскиот живот има брада и важи за заводник

Улогата на Зумбул- ага во туската хит серија „Величенствениот“ е како лична карта за Селим Бајрактар. #ufaktefekcinayetler #sevgilikomşum #selimbayraktar A...