зум

Пронајдени се 5 резултати на тема „зум“
Вести

Цел свет му се смее на овој руски политичар – среде состанок на Зум ги соблекол гаќите, а потоа еве што направил (ВИДЕО)

Максим Петлин (48), член на партијата Јаблоко, бил на состанок со колегите на Зум, но среде состанокот станал од бирото, се соблекол, а потоа...
Занимливости

Мислел дека ја исклучил камерата, па ѝ се нафрлил на секретарката: Неговата „акција“ ја следеле колегите на Зум (ВИДЕО+18)

На Филипините се случи еден од најголемите скандали за време на пандемијата на коронавирусот кога еден од владините функционери не...