жртва

Пронајдени се 23 резултати на тема „жртва“
Вести

Три бебиња починаа од морбили: Трагедиите ја потресоа јавноста, никој не превзема одговорност, а состојбата е алармантна

Министерството за здравство ја известува јавноста дека вчера (10 февруари 2019) во вечерните часови почина 13-месечно дете од тетовскиот...
Живот и стил

Се фотографирала секој ден во најтешката година, последните фотографии се страшни ќе го разбудат бесот во вас! (ВИДЕО)

Ова не е обично видео составено од повеќе фотографии. Ова е видео кое треба да го погледнете сите затоа што истото крие тажна приказна,...