зорица брунцлиќ

Пронајдени се 20 резултати на тема „зорица брунцлиќ“
Познати

ШТЕТА ШТО Е ВО БРАК – нема да верувате како изгледа синот на Зорица Брунцлиќ кој со години го крие од јавноста за разлика од ќерките (ФОТО)

Фолк пејачката Зорица Брунцлиќ е мајка на четири деца, има три ќерки, Марија, Милјана и лата, но и еден син Ѓорѓе. Пејачката од првиот...
Познати

Живеела во сиромаштво и делела едно јајце со тројцата браќа – денес во реновираниот дом на Зорица сè е златно и кристално (ФОТО)

Пејачката Зорица Брунцлиќ израснала во сиромаштво, додека денес ужива во вилата која ја изградила со многу труд заедно со сопругот...
Познати

ВО НОВАТА ГОДИНА ВЛЕГУВАМ ГОЛА! Зорица Брунцлик шокирана со признанието: „Не знам што е смешно овде?! Имам и УПАТСТВО ЗА УПОТРЕБА“

Зорица не носи црвени гаќички, иако е суеверна. Пејачката Зорица Брунцлиќ со децении е во среќен брак со Мирољуб Аранѓеловиќ Кемиш, кој,...
Познати

Пред бракот со Ќемиш го сакаше само него, па му роди ќерка: Од тие зборови што му ги упати сега, тој мораше да го возврати ударот! (ФОТО)

Бракот на Зорица Брунцлиќ и Мирољуб Арангеловиќ Ќемиш важи за еден најхармоничните на српската естрада, но сепак пред да се земе со...
Познати

ФОТО: Нејзините ќерки сите ги знаат- ова е синот на српската пејачка кој ретко се појавува во јавноста и има мрачно минато

Српската фолк-пејачка Зорица Брунцлиќ покрај трите ќерки Злата, Марија и Милјана има и син, Ѓорѓе, кој според пишаните медиуми, имал...
Познати

Зорица Брунцлиќ им забрани користење мобилен телефон за време на Бадник и Божиќ- причината ќе ве остави без зборови (ФОТО)

Зорица Брунцлик и нејзиниот сопруг Мирољуб Аранџеловиќ- Ќемиш како сите верници вчера го прославија Бадник и го дочекаа Божиќ. Фолк...
Познати

Има три брака и четири деца- српската пејачка за прв пат родила на 18 години вонбрачно дете, денес еве со кого е во брак (ФОТО)

Фолк пејачката позната низ целиот регион во минатото освен со музичката кариера може да се пофали и со богатото семејство кое го има...
Познати

Ќерката на Зорица Брунцлиќ излезе од болница- по бебето пристигна дедото, но сите се прашуваа каде е гордата баба? (ФОТО)

Сопругот на пејачката Зорица Брунцлиќ пристигна во болница по својата ќерка и внука. Имено Мирољуб Аранџелковиќ Ќемиш заедно со својот...
Познати

Едвај чека да стане баба: Ќерката на Зорица Брунциќ го покажа „стомакот до заби“ во осмиот месец од бременоста (ФОТО)

Ќерката на познатата српска пејачка Зорица Брунцлиќ, Злата Аранџеловиќ наскоро ќе стане мајка, а по тој повод таа се пофали на социјалните...
Познати

Двете ќерки и се бремени во исто време, едната е вистинска секс бомба: Ќе се препотите од овие фотографии на миленичката на Зорица Брунцлиќ

Веста дека ќерката на Зорица Брунцлиќ, Злата е бремена од пејачот Милош Вујановиќ, семејството ги израдува нова вест. -Тоа што е ново...
Познати

Зорица Брунцлик ја поддржала ќерката да стави силикони, но под еден услов- тоа што и го забранила ќе ве шокира (ФОТО)

Откако медиумите на големо пишуваа за нејзината естетска корекција, се огласија и нејзините родители. Зорица Брунцлик и Кемиш ја поддржаа...