зоран милески кичеец

Пронајдени се 21 резултати на тема „зоран милески кичеец“
Вести

И Давидовиќ добил закани, кланот прераснува во регионална мафија: Ако Дака бил тука во времето на Груевски, зошто го спомнува Рашковски?

Откако неговиот разговор со Зоран Милески – Кичеец беше употребен во кампањата, црногорскиот бизнисмен Миодраг Дака Давидовиќ излезе...
Вести

Дали Кичеец си ја купува слободата од власта? Осуден е на три години затвор, а во време на пандемија „Трас трас“ доби укинување на притворот

Денеска на Јутјуб се појавија четири аудио снимки од разговори на кои се слушаат гласовите кои наликуваат на оние на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ...
Вести

Камчев го пријавил Рекетот кај Заев, Кичеец сведочи дека Боки од Владата бил информиран дека е пријавен за Рекет

Осудениот Зоран Милески Кичеец неодамна сведочеше дека Боки 13 бил информиран од Владата дека е пријавен за Рекет, а сето ова се потврди...